CEVİZ YAĞI

Yeni ürün

10,00 TL Vergi Dahil

CEVİZ YAĞI 50 GR.

Daha Fazla Detaylar

1000 Adet

Ceviz yağı bağışıklık ve kalp sağlığı hücrelerini güçlendiren önemli bir bitkisel yağdır.Omega 3 bakımından oldukça zengindir.İnsan vucudunda bulunması gereken omega 3 asitlerini,insan vucudu kendi kendine üretemez ve çözümü ise bu yağdır.
Ceviz yağının faydaları
Kırışıklıklara karşı kullanımı
Ceviz yağının cildi güzelleştirici etkisi bilim dünyasından kabul görmüş ve kanıtlanmıştır. Bunun sebebi ise içerisinde bulunan E vitamini ve aminoasitler sayesinde cildi onarır yıpranmaya ve kırışıklıklara karşı savaşır, cildi yumuşatır. Ayrıca içeriğindeki mineral, antioksidanlar ve vitaminler sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirir ve doğal bir nemlendirici görevi görür.
Mantar enfeksiyonu tedavisinde ceviz yağı kullanımı
Ayaklarda oluşan mantarlara karşı ceviz yağı kullanımı çok etkili ve önerilen bir yöntemdir. Piyasada bulunan bir çok mantar ilacı ceviz yağı kadar etki gösterememektedir. Ceviz yağı mantar olan yerlere sürülerek kullanılır.
Egzama ve sedef hastalığına karşı ceviz yağı kullanımı
Sedef ve egzama hastalığı ciltte kuruluk ve pul pul olmasının yanı sıra bir de kaşındırıcı etkisi sebebiyle kişiye büyük rahatsızlıklar yaşatmaktadır. Ceviz yağı bu hastalığı çare olan en doğal, bitkisel yağlar arasındadır. Kullanmadan önce cilt doktorunuza danışmanızda fayda vardır.
Ceviz Yağının Saç İçin Faydaları
İçerdiği proteinler ile saç derisinde bulunan bakterileri ve ölü hücreleri yok ederek saçı nemlendirir ve saç dökülmesini azaltır.
Ceviz yağı saç köklerini güçlendirerek sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.
Saça parlaklık ve canlılık kazandırır.
Kepek sorununa karşı da etkili bir bitkisel yağdır.
Ceviz yağı kullanımı sonucunda saçınızın hızlı uzadığını görebilirsiniz. Bir çok kişi ceviz yağını saç uzatma özelliğinden dolayı kullanmaktadır

Ürün, karşılaştırma listesine başarıyla eklendi!